Sklepy internetowe znajdujące się pod następującymi adresami:

www.madeinengland.org.pl
www.truefittandhill.com.pl
www.truefittandhill.pl
www.kompania-herbaciana.pl
www.sklepzrowerami.com.pl
www.fulton.com.pl

są własnością firmy KOJEN Witold Rogowski, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Śniadeckich 6. NIP 956-148-69-96 , która to firma niniejszym zapewnia, że dołoży wszelkich starań aby sklep funkcjonował wedle następujących kryteriów:
- Zamówienia będą przyjmowane przez całą dobę każdego dnia tygodnia. Zamówienie będą wprowadzane do systemu sprzedaży sklepów internetowych nie później niż 2 dnia roboczego od złożenia zamówienia.
- Wysyłki zakupionych produktów dokonywane będą od poniedziałku do piątku.
- Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu. Podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną. Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
- Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską.
- Koszty dostarczenia: dla zamówień na kwotę powyżej 250 zł brutto wysyłamy spedycją na koszt sklepu oprócz sklepu www.sklepzrowerami.com.pl w którym każdorazowo koszt dostarczenia roweru wynosić będzie 50 zł.
- Ceny w Sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto), oprócz cen wyraźnie oznaczonych jako cena netto. Wówczas należy ją rozumieć jako cenę bez podatku VAT, do której po sprzedaży zostanie doliczony podatek VAT zgodny z obowiązującą stawką. W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.
- Co do zasady zakupione produkty wysyłane są bez zbędnej zwłoki. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia. Maksymalny czas realizacji zamówienia to 30 dni.
- Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski.
- Forma płatności za towar "przelew", towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na koncie bankowym firmy KOJEN.
- Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy kupna w ciągu 14 dni bez podania przyczyn i odesłać na własny koszt zakupione towary do sklepu.
- Produkty zwracane muszą być w oryginalnym opakowaniu. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy to także opakowania.
- Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi. Złożenie zamówienia w sklepie jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.
Sklep zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.

WARUNKI REKLAMACJI
- Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący.
- Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 30 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru pod adres firmy: 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Śniadeckich 6. Niezgodności wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta .

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
Dane osobowe Kupującego chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych i nie będą przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom.
Dostęp do danych osobowych posiada jedynie administrator sklepu.
Każdy Kupujący, który wypełnił formularz zamówienia ma możliwość dostępu do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub wystąpienia o ich usunięcie pisząc na adres sklepu: kontakt@madeinengland.org.pl lub na adres KOJEN Witold Rogowski 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Śniadeckich 6

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Sklep zastrzega sobie prawo do:
a. zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia,
b. wycofania poszczególnych produktów z oferty
c. wprowadzania nowych towarów do oferty,
d. przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży.